O nas

Firma Ola powstała w 1990 roku. Od tego czasu nieprzerwanie tworzymy kolejne kolekcje płaszczy wiosennych oraz jesienno – zimowych.

Jesteśmy Polskim producentem płaszczy damskich. Dokładamy wszelkich starań, aby wyróżnić się na tle oferty firm z zagranicy. Każdego dnia pracujemy na opinię – dobre, bo Polskie.

Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji oraz wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia najlepsze wykonanie naszych wyrobów!

Wystarczy raz założyć płaszcz firmy Ola, aby od razu zobaczyć różnice w jakości wykonania oraz wygodzie użytkowania.

Przez te wszystkie lata, zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy każdego roku wracają do nas, aby zapoznać się z kolejnymi kolekcjami płaszczy naszej firmy.

Wierzymy, że każda z pań znajdzie model dla siebie. Nasze płaszcze i kurtki damskie to doskonały wybór na każdą okazję!

    Imię i Nazwisko / Firma *

    Adres e-mail *

    Treść wiadomości

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Z.P.H.U „OLA” Aleksandra Gajda z siedzibą znajdującą się pod adresem Siedlec, ul. Słoneczna 15, 42-244 Mstów, woj. śląskie.

    Pola oznaczone (*) są wymagane w celu wysłania wiadomości.